Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Leo Maniak
Leo Maniak gr. 1
09.00
11.00
2 rok programu
10.00
11.00
12.00
13.00
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Pre Climbers
6 latki
15.45
16.35
2 wolne miejsca

Little Ones
3 latki
15.55
16.25
3 wolne miejsca

Climbers
6 -7 latki
16.30
17.20

Starters
5 latki
16.40
17.30

Pre Starters
4 latki
17.25
18.15
1 wolne miejsce

Leapers
9-10 lat
17.35
18.25

Flyers
10 latki
18.20
19.10
1 wolne miejsce

Runners
8 latki
18.30
19.20
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Dom Kaszuba w Dębogórzu
Starters
15.10
16.10
5 latki

7 klasa
15.35
16.25

Dom Kaszuba w Dębogórzu
Climbers
16.20
17.35
6-7 latki

Starters
5 latki
16.30
17.20

Runners
7 latki
16.40
17.30

Pre Climbers
6 latki
17.25
18.15

Runners
8 latki
17.35
18.25

Egzamin 8 kl.
18.20
19.10

Climbers
7 latki
18.30
19.30
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Pre Climbers
6 latki
15.45
16.35
2 wolne miejsca

Little Ones
3 latki
15.55
16.25
3 wolne miejsca

Climbers
6 -7 latki
16.30
17.20

Starters
5 latki
16.40
17.30

Pre Starters
4 latki
17.25
18.15
1 wolne miejsce

Leapers
9-10 lat
17.35
18.25

Flyers
10 latki
18.20
19.10
1 wolne miejsce

Runners
8 latki
18.30
19.20
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

7 klasa
15.35
16.25

Dom Kaszuba w Dębogórzu
Runners
16.00
17.00
8 latki

Starters
5 latki
16.30
17.20

Runners
7 latki
16.40
17.30

Pre Climbers
6 latki
17.25
18.15

Runners
8 latki
17.35
18.25

Egzamin 8 kl.
18.20
19.10
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Starters
5 latki
15.25
16.25
3 wolne miejsca

Akademia Dzielnicowa
6 latki
16.30
17.00

Pre Starters
4 latki
16.30
17.30
4 wolne miejsca

Akademia Dzielnicowa
6 latki
17.05
17.35

Climbers
6 latki
17.35
18.35

14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
13.00
SP w Pogórzu
13.30
16.30
SP w Pogórzu
13.30
16.30
SP w Pogórzu
13.30
16.30
SP w Pogórzu
13.30
16.30
SP w Pogórzu
13.30
16.30
14.00
15.00
16.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Akademia Dzielnicowa
6 latki
16.30
17.00
17.00
Akademia Dzielnicowa
6 latki
17.05
17.35

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
7 klasa
15.35
16.25
7 klasa
15.35
16.25
16.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Pre Climbers
6 latki
15.45
16.35
2 wolne miejsca
Pre Climbers
6 latki
15.45
16.35
2 wolne miejsca
16.00
17.00
Pre Climbers
6 latki
17.25
18.15
Pre Climbers
6 latki
17.25
18.15
18.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Dom Kaszuba w Dębogórzu
Starters
15.10
16.10
5 latki

Dom Kaszuba w Dębogórzu
Climbers
16.20
17.35
6-7 latki
16.00
Dom Kaszuba w Dębogórzu
Runners
16.00
17.00
8 latki
17.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
13.00
SP w Kosakowie
13.30
16.30
SP w Kosakowie
13.30
16.30
SP w Kosakowie
13.30
16.30
SP w Kosakowie
13.30
16.30
SP w Kosakowie
13.30
16.30
14.00
15.00
16.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Egzamin 8 kl.
18.20
19.10
Egzamin 8 kl.
18.20
19.10
19.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
18.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Runners
7 latki
16.40
17.30

Runners
8 latki
17.35
18.25
Runners
7 latki
16.40
17.30

Runners
8 latki
17.35
18.25
17.00
18.00
Runners
8 latki
18.30
19.20
Runners
8 latki
18.30
19.20
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Godziny wydarzenia niedostępne
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Leo Maniak
Leo Maniak gr. 1
09.00
11.00
2 rok programu
10.00

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Flyers
10 latki
18.20
19.10
1 wolne miejsce
Flyers
10 latki
18.20
19.10
1 wolne miejsce
19.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Little Ones
3 latki
15.55
16.25
3 wolne miejsca
Little Ones
3 latki
15.55
16.25
3 wolne miejsca
16.00

Poniedziałek

Środa

Godziny wydarzenia niedostępne
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
Starters
5 latki
15.25
16.25
3 wolne miejsca
16.00
Starters
5 latki
16.40
17.30
Starters
5 latki
16.30
17.20
Starters
5 latki
16.40
17.30
Starters
5 latki
16.30
17.20
17.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Pre Starters
4 latki
16.30
17.30
4 wolne miejsca
17.00
Pre Starters
4 latki
17.25
18.15
1 wolne miejsce
Pre Starters
4 latki
17.25
18.15
1 wolne miejsce
18.00

Poniedziałek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Climbers
6 -7 latki
16.30
17.20
Climbers
6 -7 latki
16.30
17.20
17.00
Climbers
6 latki
17.35
18.35
18.00
Climbers
7 latki
18.30
19.30
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Leapers
9-10 lat
17.35
18.25
Leapers
9-10 lat
17.35
18.25
18.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.00
7 klasa
15.35
16.25
7 klasa
15.35
16.25
16.00
Akademia Dzielnicowa
6 latki
16.30
17.00
17.00
Akademia Dzielnicowa
6 latki
17.05
17.35
18.00
Egzamin 8 kl.
18.20
19.10
Egzamin 8 kl.
18.20
19.10
19.00

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
13.00
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Pre Climbers
6 latki
15.45
16.35
2 wolne miejsca

Little Ones
3 latki
15.55
16.25
3 wolne miejsca

Climbers
6 -7 latki
16.30
17.20

Starters
5 latki
16.40
17.30

Pre Starters
4 latki
17.25
18.15
1 wolne miejsce

Leapers
9-10 lat
17.35
18.25

Flyers
10 latki
18.20
19.10
1 wolne miejsce

Runners
8 latki
18.30
19.20
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Dom Kaszuba w Dębogórzu
Starters
15.10
16.10
5 latki

Dom Kaszuba w Dębogórzu
Climbers
16.20
17.35
6-7 latki

Starters
5 latki
16.30
17.20

Runners
7 latki
16.40
17.30

Pre Climbers
6 latki
17.25
18.15

Runners
8 latki
17.35
18.25

Climbers
7 latki
18.30
19.30
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Pre Climbers
6 latki
15.45
16.35
2 wolne miejsca

Little Ones
3 latki
15.55
16.25
3 wolne miejsca

Climbers
6 -7 latki
16.30
17.20

Starters
5 latki
16.40
17.30

Pre Starters
4 latki
17.25
18.15
1 wolne miejsce

Leapers
9-10 lat
17.35
18.25

Flyers
10 latki
18.20
19.10
1 wolne miejsce

Runners
8 latki
18.30
19.20
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Dom Kaszuba w Dębogórzu
Runners
16.00
17.00
8 latki

Starters
5 latki
16.30
17.20

Runners
7 latki
16.40
17.30

Pre Climbers
6 latki
17.25
18.15

Runners
8 latki
17.35
18.25
SP w Kosakowie
13.30
16.30

SP w Pogórzu
13.30
16.30

Starters
5 latki
15.25
16.25
3 wolne miejsca

Pre Starters
4 latki
16.30
17.30
4 wolne miejsca

Climbers
6 latki
17.35
18.35
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Leo Maniak
Leo Maniak gr. 1
09.00
11.00
2 rok programu
10.00

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
18.00

Piątek

Czcionki niedostępne!

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY