Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w gdyńskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu ponad 600 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

Małgorzata Ilnicka

Lektor Leo English, Trener Leo Maniak, Właściciel Placówki
Absolwentka wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.
Zafascynowana metodą Leo Maniak oraz wspieraniem kreatywnego rozwoju małych dzieci.
Prywatnie instruktor pływania i dumna mama 5 latka.

Justyna

Lektor Leo English
Absolwentka filologii angielskiej. Fanka zdrowego trybu życia i wspierania rozwoju małych dzieci. Prywatnie mama 1,5 rocznego Tomka. W wolnym czasie lubi czytać książki i układać puzzle.

Agnieszka

Lektor Leo English i Direct Method
Absolwentka filologii angielskiej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie oraz zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. Pasjonuje ją praca z młodymi ludźmi oraz dziećmi, którym pomaga poszerzać swoje horyzonty nie tylko z zakresu nauki języka. Fascynują ją metody nauczania i szybkiego przyswajania wiedzy przez dzieci i młodzież w formie zabawy. Prywatnie fanka języków obcych, gry na instrumentach i tańca.

Kasia

Lektor Leo English
Studentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Posiada dyplom ukończenia Nauk Psychologicznych uzyskany na Uniwersytecie Highlands and Island w Szkocji. Przez 8 lat pracowała i studiowała w Wielkiej Brytani, gdzie nabyła praktycznych umiejętności Języka Angielskiego, potwierdzonych Certyfikatem IELTS na poziomie biegłym C1.
Fascynuje ją świat widziany oczami najmłodszych. Praca nauczyciela to dla niej duże wyzwanie ale jeszcze większa satysfakcja, kiedy widzi radość dzieci i ich postępy w nauce czuje że jej praca ma sens.

A może Ty :)

Jeśli lubisz uczyć dzieci znasz j.angielski
lub interesują Cię techniki pamięciowe,
to może właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu- nie zwlekaj zadzwoń!