Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

Wszystkich lektorów łączy wspólne przeświadczenie, że to właśnie dzieciom trzeba przekazać to, co w nas najlepsze. A przyświeca nam myśl: „Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę”.

Małgorzata Ilnicka

Lektor Leo English, Trener Leo Maniak, Właściciel Placówki
Absolwentka wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.
Zafascynowana metodą Leo Maniak oraz wspieraniem kreatywnego rozwoju małych dzieci.
Prywatnie instruktor pływania i dumna mama 6 latka.

Agnieszka

Lektor Leo English.
Absolwentka filologii angielskiej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie oraz zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. Pasjonuje ją praca z młodymi ludźmi oraz dziećmi, którym pomaga poszerzać swoje horyzonty nie tylko z zakresu nauki języka. Fascynują ją metody nauczania i szybkiego przyswajania wiedzy przez dzieci i młodzież w formie zabawy. Prywatnie fanka języków obcych, gry na instrumentach i tańca.

Natalia

Trener Leo Maniak, lektor Leo English.
Absolwentka pedagogiki i pracy socjalnej Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w fundacji i prowadząc grupy socjoterapeutyczne. Ceni indywidualne podejście w pracy z dzieckiem. Poza prowadzeniem zajęć z języka angielskiego i efektywnej nauki prowadzi warsztaty twórcze. Prywatnie uwielbia ćwiczyć jogę :)

Dorota

Lektor Leo English.
Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Swoją przygodę z językiem rozpoczęła przebywając jako nastolatka w USA gdzie ukończyła gimnazjum Menomonee Falls Middle School. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą pracując jako nauczyciel języka angielskiego w liceum, przedszkolu państwowym, prywatnym oraz na kursach.
Najważniejszym celem zawodowym w pracy z dziećmi jest dla niej stworzenie takich warunków aby nauka była przygodą.
Wolne chwile poświęca drugiej pasji - rekonstrukcji czyli szyciu strojów z końca XVIII wieku.

Marta

Absolwentka filologii angielskiej na uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Nauczyciel języka angielskiego od 16 lat z doświadczeniem w pracy w różnych grupach wiekowych, w tym z dziećmi, dorosłymi oraz młodzieżą.
W nauczaniu języka koncentruję się na komunikacji, indywidualnym podejściu do ucznia oraz wielorakości zadań i ćwiczeń dopasowanych do potrzeb ucznia. Prywatnie jestem mamą, w czasie wolnym gotuje, piekę, piszę wiersze oraz bajki dla dzieci, studiuję oraz ćwiczę jogę.

Laura

Studentka filologii angielskiej. Miłośniczka pracy z dziećmi, która czerpię od nich energię do tworzenia jak najbardziej energicznych i kreatywnych lekcji. Zajęcia z dziećmi dają jej dużą motywacje do doskonalenia swoich umiejętności w tym zawodzie, oraz do uczenia się, jak być skutecznym lektorem. Interesuje się metodami, które mają pomóc w motywowaniu uczniów do nauki poprzez zabawy, a także sposobami na szybkie uczenie się nowego słownictwa. Prywatnie lubi czytać książki i biegać.

A może Ty :)

Jeśli lubisz uczyć dzieci znasz j.angielski
lub interesują Cię techniki pamięciowe,
to może właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu- nie zwlekaj zadzwoń!

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY